Vyberte si předokenní textilní rolety SunStop, které jsou určeny jako venkovní zastínění. Díky speciálně vyvinuté tkanině se svými specifickými vlastnostmi a velmi snadné obsluze se stane roleta SunStop nepostradatelnou součástí každého okna.
Roleta SunStop je určena pro venkovní použití, instaluje se zvenčí do okenního rámu. Jejím hlavním účelem je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru. Rozhodněte se i vy pro tento typ stínění.

Přednosti rolet SunStop

Disponuje vynikajícími parametry protitepelné ochrany interiéru. Dosahuje optimálních světelných podmínek v místnosti. Zajišťuje vizuální kontakt s venkovním prostředím. Široká nabídka barev a odstínů látek. Dokonalý, moderní design. Hliníková kazeta chránící toč s navinutou látkou. Jednoduchá obsluha, spolehlivost a životnost. Velmi nízká cena v porovnání s výrobky s podobným účelem. Kazeta a ostatní hliníkové komponenty v základu v bílé, šedé nebo hnědé barvě, na přání možno lakovat do libovolného odstínu.

Možnosti ovládání

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.