Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!

Předokenní držák květinových truhlíků 

Tento produkt je vyroben povrchovou úpravu komaxit. Tento systém zaručuje dostatečnou stabilitu truhlíků za okny. Díky kvalitnímu zpracování použitých materiálů a možností volby barevného provedení, esteticky zdokonalíte vzhled Vašich oken nejen zvenčí. Záruka na nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena. Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností. K dostání v jakékoli barvě dle normy RAL.

Okrasný držák květinových truhlíků 

Umělecké okrasné kování. Tento systém zaručuje dostatečnou stabilitu truhlíků za okny. Díky kvalitnímu zpracování použitých materiálů a možností volby barevného provedení, esteticky zdokonalíte vzhled Vašich oken nejen zvenčí. Záruka na nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena. Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností. Nejčastější povrchovou úpravou je pak kovářská čerň.

 

  

 

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.