Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!

Okenní držáky satelitů 

Vzhledově elegantní a hlavně pevně kotvící systém na uchycení satelitu,zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku na okenním rámu. Posuvné rameno umožňuje umístění satelitu v pravé nebo levé části okna, otočná nosná trubka pak umožňuje montáž před anebo pod oknem. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Okenní držáky univerzální 

Univerzální předokenní držáky jsou určeny k upevnění wi-fi antén, teploměrů, venkovních čidel meteorologických stanic, ptačích budek, košíků na potraviny aj. Tento výrobek, efektní vzhledem a hlavně výborně fungujícím systémem uchycení různých prvků vyžadujících umístění v předokenním prostoru, zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku za oknem. Systém upevnění umožňuje umístění předmětu v pravé nebo v levé části okna. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.