Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!

Originální český výrobek pro montáž do plastových oken a zateplených domů.

Sušáky na prádlo, držáky hifi antén, satelitů a držáky na květinové truhlíky. Je to jedinečné patentované řešení pro zateplené domy a pro plastová okna. Tento revoluční systém uchycení, který zaručuje dostatečnou stabilitu a pevnost sušáků a ostatních produktů za okny. Bez jakéhokoli vrtání!! Díky tomu zůstává záruka na okna nebo zateplení po montáži výrobků nedotčena. To vše díky snadné neinvazivní montáži!

Okenní sušák prádla určený k jednoduché montáži na plastový i dřevěný okenní rám pomocí přiloženého příslušenství, vyniká mimo jiné rychlou montáží dle srozumitelného návodu. Unikátní, EU patentem chráněný fixační systém eliminuje problémy podobných konkurenčních výrobků s prohýbáním okenního rámu při dlouhodobém používání. Originální je rovněž uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.V nabídce máme okenní sušák pevný, okenní sušák polohovací a okenní sušák se zahrádkou tzv. Dr. Sušák! Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

Fasádový sušák prádla je varianta pro ty, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou nebo nepotřebují nainstalovat sušák předokenní. Jeho originalita spočívá především v nízké hmotnosti av uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.Tento sušák prádla je variantou pro domy nezateplené, kde se ani do budoucna se zateplením nepočítá. V případě, že již došlo k výměně oken za plastová zateplení se bude provádět dodatečně, je ideální použít sušák prádla okenní (jehož montáží nedojde k jakémukoli narušení fasády). Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

Balkónový sušák prádla. Varianta sušáku na zábradlí balkónu je obdobou sušáku na okenní rám. Sušák prádla jednoduše připevníte na zábradlí balkónu dle srozumitelného návodu. K sušákům dodáváme pouze samořezné šrouby pro kotvení do zábradlí. Jiný způsob kotvení např. upevňovací třmeny možno dodat na objednávku. Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

 

 Lodžiový sušák je určen k montáži na boční stěny lodžie. Jeho originalita spočívá především v nízké hmotnosti a v uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů. Nabízíme varianty pevné i posuvné. Tento sušák prádla je variantou jak pro domy nezateplené, kde se ani do budoucna se zateplením nepočítá, tak i pro domy se zateplení, kde se použijí speciální distanční podložky k jeho uchycení. Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

 

 Předokenní držáky truhlíků. Unikátní systém uchycení zaručuje dostatečnou stabilitu truhlíků za okny. Díky kvalitnímu zpracování použitých materiálů a možností volby barevného provedení, esteticky zdokonalíte vzhled Vašich oken nejen zvenčí. Vzhled Vašich oken můžete také oživit variantou držáku s ozdobným, ručně kovaným čelem. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

 Předokenní držáky satelitů. Vzhledově elegantní a hlavně pevně kotvící systém na uchycení satelitu,zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku na okenním rámu. Posuvné rameno umožňuje umístění satelitu v pravé nebo levé části okna, otočná nosná trubka pak umožňuje montáž před anebo pod oknem. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

 Univerzální předokenní držáky.Tento výrobek, efektní vzhledem a hlavně výborně fungujícím systémem uchycení různých prvků vyžadujících umístění v předokenním prostoru, zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku za oknem. Systém upevnění umožňuje umístění předmětu v pravé nebo v levé části okna. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.