Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin. Nabídka tří typů bambusových roletek nabízí mnoho množství estetického začlenění do nejrůznějších typů interiérů. Rolety lze dostat ve dvojím provedení, a to s navíjením, které probíhá rolováním do vzhledného balu nebo se stahováním, při kterém dochází k líbivému a pravidelnému řasení.

KOMPLETNÍ SORTIMENT OBSAHUJE CELKEM 30 VZORŮ Z BAMBUSOVÝCH TKANIN, DŘEVIN A DEKORAČNÍ JUTY

ASHA

Bambusová roletka

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny

Použitelné tkaniny

  • bambusové tkaniny označení Bxx
  • dřevité tkaniny označení Dxx
  • jutové tkaniny označení Jxx

 

FEBA

Římská bambusová roletka

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

Použitelné tkaniny

  • bambusové tkaniny označení Bxx
  • dřevité tkaniny označení Dxx
  • jutové tkaniny označení Jxx

 

EDESA

Bambusová roletka

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomocí řetízku a mechanizmu s brzdou. To umožňuje libovolné nastavení výšky stažení tkaniny.

Použitelné tkaniny

  • jutové tkaniny označení Jxx

 

Vzory tkanin bambusových rolet

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.