Aby Vám okna co nejdéle sloužila a dlouhodobě plnila vaše požadavky, je potřeba se o tyto výrobky pravidelně starat.

servis mazání

Údržba je ve své podstatě nenáročná, ale nesmí se zanedbat. Nejzranitelnější část  je celoobvodové kování, které zabezpečuje hlavní funkci okna. Nenamazané a neseřízené kování může způsobit budoucí uživatelské problémy.

PROČ JE DŮLEŽITÁ ÚDRŽBA A SERVIS

V případě zanedbání pravidelné údržby, servisu oken a všech okenních komponentů dochází k narušení chodu celého systému kování a tím dochází dlouhodobě k citelným ztrátám na úniku tepla a rovněž k rychlejšímu opotřebení. To může mít za následek takové poškození, které končí mnohdy až jeho celkovou výměnou. Ta je vzhledem k charakteru složení celkového okna časově a finančně podstatně náročnější, než částka vydaná při její pravidelné údržbě.

servis oken
 

 Výrobci kování doporučují 1x ročně namazat celoobvodové kování a nejméně 1 x za 3 roky provést kontrolu stavu a celkového chodu kování . Pokud se nachází okna v prašném nebo jinak zatíženém prostředí, je nutné provádět čištění kování v pravidelných intervalech. Prachové částice vniklé do funkčních ploch kování mohou způsobit předčasné opotřebení kování a ovlivnit jeho funkci. Pravidelným ošetřováním se zachovává lehký chod kování a zároveň se chrání kování před předčasným opotřebením. V neposlední řadě je však také nutná péče o těsnění oken a to pravidelným ošetřováním. Pokud těsnění nebudete ošetřovat, tak po několika letech ztvrdne, zpuchří a přestane plnit svou tepelně izolační funkci.

NABÍZÍME KOMPLETNÍ ÚDRŽBU A POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN

Základní kompletní servis zahrnuje:

  • profesionální seřízení celoobvodového kování jednotlivých okenních (dveřních) křídel
  • nastavení optimálního přítlačného sevření (těsnosti)
  • utažení kliček
  • kompletní kontrola šroubových spojů, celkového chodu kování
  • mazání univerzálním mazivem všech pohyblivých částí celoobvodového kování
  • upozornění na zjištěné skryté závady a návrhy řešení oprav

CENY SERVISNÍCH PRACÍ (základní kompletní servis)

 Bytová jednotka  Cena   Doprava po Praze   Doprava mimo Prahu 
 byt 1+1  1200Kč  0 Kč 7 Kč / km
 byt 2+1  1350Kč  0 Kč 7 Kč / km
 byt 3+1  1530Kč  0 Kč 7 Kč / km
 byt 4+1  1760Kč  0 Kč 7 Kč / km
 byt 5+1  1970Kč  0 Kč 7 Kč / km

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.