Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Velmi často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem.

BAREVNÁ KOLEKCE LAMEL NABÍZÍ 10 ODSTÍNŮ. MOŽNOSTI PROVEDENÍ JSOU PLNÉ, PROSKLENÉ DO 2/3 A TAKÉ ATYPICKÉ PROSKLENÍ PODLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA

Vzhledem k nízké hmotnosti jsou lehce ovladatelné a po shrnutí se nevracejí zpět do prostoru. Zákazník si podle svých potřeb a vkusu sám zvolí počet a umístění prosklení, rozměr dveří a také barevnou kombinaci včetně doplňků. V prosklení je nabídka dvou typů: MOLATO hladká výplň v barvě čiré nebo kouřové a NIAGARA kde je výplň s kresbou v barvě čiré nebo kouřové.

Shrnovací dveře

BAREVNÉ PROVEDENÍ KOMPONENTŮ

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ LAMEL - POTISK

 

TYPY PROSKLENÍ

 

Barevné provedení komponentů

ON-LINE POPTÁVKA

 1. KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 2. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 3. Telefon(*)
  Invalid Input
 4. E-mail
  Neplatný Vstup
 5. Příloha
  Invalid Input
 6. Zpráva
  Neplatný Vstup
 7. (*)
  Neplatný vstup
 8. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  ObnovitNeplatný vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.