2Při zastínění střešních oken si můžete vybrat mezi horizontálními žaluziemi, nebo látkovými roletami. Látkové rolety do střešních oken jsou nejen velmi kvalitním stínícím prvkem, ale také díky velkému množství materiálů, vzorů a barev se stávají velmi atraktivním interiérovým doplňkem. Vedle jednobarevných látek si můžete vybrat také vzorované látky, látky s motivem či exkluzivní látky se strukturou.

Látkové rolety do střešních oken se liší svou funkčností a materiálem. Jiné jsou zastiňovací rolety a jiné zatemňovací. Důležité je si uvědomit, za jakým účelem si chcete stínění střešních oken pořídit. Zda chcete místnost příjemně zastínit či napřiklad zabránit přehřívání. Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

 

 Žaluzie do střešních oken V - Lite

Interiérová střešní žaluzie V-Lite

Střešní žaluzie V-Lite je interiérová žaluzie vytvořená pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel zajišťuje plynulou regulaci světla. Podle polohy okna, ve kterém je žaluzie umístěna, si můžete vybrat mezi dvěma způsoby ovládání. 

I když je vaše okno umístěné ve vyšší poloze, můžete se střešní žaluzii pohodlně manipulovat díky ovládání na vodící liště spolu s ovládací tyčí.
 
Přednosti a výhody střešní žaluzie V-Lite
  • do všech typů střešních oken,
  • vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách okna,
  • profily a vodící lišty z eloxovaného hliníku,
  • snadné ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná

Rolety do střešních oken R-Lite

 rolety do střešních okenRolety do střešních oken R-Lite

jsou atraktivní látkové interiérové rolety vhodné do všech typů střešních oken. Kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami zajišťuje v kombinaci s vhodně zvolenou látkou plynulou regulaci světla. Můžete si vybrat látky vzorované či jednobarevné, s plně zatemňujícím účinkem nebo látky částečně propouštějící světlo.

Rolety do střešních oken dětských pokojů můžete vybavit látkami s pestrými motivy, které děti potěší. Některé typy látek nabízíme také ve speciální nehořlavé úpravě. Pro rolety do střešních oken umístěných ve vyšší poloze vám z důvodu komfortu poslouží ovládací tyč.

Přednosti a výhody rolet do střešních oken R-lite

  • dokonalé zastínění interiéru,
  • do všech typů střešních oken,
  • vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách okna,
  • profily a vodící lišty z eloxovaného hliníku,
  • snadné ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná.

Rolety do střešních oken STREAM-S 

  rolety do střešních okenRolety do střešníh oken STREAM-S

Tento typ roletek je určen pro montáž do střešních
oken, do stěny nebo na strop. 
Ovládání pružinou.
Provedení bez krytu návinu a vodících lišt.

Maximální rozměry
STREAM-S
šířka 200 cm
výška 250 cm

 Rolety do střešních oken LEGEND  

  rolety do střešních okenRoletky do střešních oken LEGEND

Tento typ roletek je určen pro montáž do střešních
oken.
Ovládání pružinou.
Provedení s krytem návinu a vodících lišt.

Maximální rozměry
šířka 120 cm
výška 120 - 140 cm 

 

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.