Předokenní rolety patří k velmi oblíbené externí stínící technice. Má velmi dobré bezpečnostní, izolační a stínící vlastnosti a to díky použití velmi kvalitních materiálů. Jedná se o odolný hliník plněný speciální polyuretanovou pěnou. Mají velkou schopnost omezovat venkovní hluk a stínící vlastnosti patří k nejlepším. Dodávány jsou buď s manuálním ovládáním klikou nebo popruhy nebo elektricky ovládané s kontrolním automatickým systémem včetně dálkového ovladače.

 

 

 

Předokenní rolety

RADIX, RADIX R1, RADIX R2 - předokenní rolety

Předokenní rolety určené pro dodatečnou montáž do ostění. Skládají se z roletového pancíře boxu a vodících lišt. Pancíř předokenní rolety je sestaven z lamel o krycí výšce 37 mm, které mohou být hliníkové vyplněné polyuretanovou pěnou nebo plastové. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech v závislosti na výšce rolety. Standardně se nabízí v barvě bílé a hnědé. Na přání zákazníka je možné jej nalakovat podle vzorníku RAL. Box je dodáván v úkosu 450 typ RADIX, půlkulatý typ RADIX R1 a kulatý RADIX R2. Roletový box je ve stejných barvách jako vodící nohy. Hliníkové vodící nohy se upevňují na rám okna nebo ostění. Standardně jsou dodávána v bílé a hnědé barvě možnost i lakování dle vzorníku RAL nebo polep fólií. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

COVERT předokenní rolety zaomítací

Určené pro montáž do novostaveb při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře boxu a vodících lišt. Hliníkové vodící lišty se upevňují na rám okna nebo ostění. Standardně se předokenní rolety dodávají v barvě bílé a hnědé. Na přání zákazníka je možné předokenní rolety nalakovat podle vzorníku RAL nebo polep fólií. Konstrukce boxu umožňuje otevření revizní klapky i po čelním zaomítnutí boxu. Box je dodáván ve čtyřech velikostech v závislosti na výšce rolety. I tento typ rolet je možno vybavit motorickým ovládáním.

COMBI nadokenní roleta

Určená pro montáž jako součást plastového okna jak u novostaveb tak při rekonstrukcích. Roletový box je sestaven z plastových bloků v bílé nebo hnědé barvě s možností potažení fólií. Box je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve dvou základních velikost v závislosti na výšce rolety. Rovněž tento typ je možno osadit motorickým ovládáním.

 

LAMELA LA37

HLINÍKOVÝ PROFIL
plněný polyuratanovou pěnou
 
Vlastnosti:
maximální šířka - 2500 mm
maximální plocha - 5,5m2
váha pancíře - 3kg/m2

LAMELA LP37

PLASTOVÝ PROFIL
 
 
Vlastnosti:
maximální šířka - 1800 mm
maximální plocha - 3,9m2
váha pancíře - 3kg/m2

Venkovní rolety - Fotogalerie plastových lamel

Venkovní rolety - Fotogalerie hliníkových lamel

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.