střešní roleta SunStop

Rolety SunStop na střešní okna vychází z konstrukce manuálně ovládané rolety SunStop. Roleta se skládá z hliníkové toče o průměru 38 mm, na které je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Textilní roleta zadrží silné sluneční záření, což především teplých letních dnech oceníte. Toč s tkaninou je uschována v hliníkové kazetě, která nejen chrání navinutou látku. V toči je integrována silná pružina s nastaveným předpětím. Díky tomu je tkanina dokonale napnuta a odolává i silnému větru.

Roleta do střešních oken se ovládá tak, že otevřete okno do svislé polohy, manuálně tahem ruky za madlo spodního profilu povytáhnete roletu z kazety a zaháknete spodních profil do fixačních háčků připevněných na křídle okna. Zavíráním křídla se roleta vysouvá z kazety a zastiňuje okenní otvor.

Neopomenutelnou výhodu je bohaté barevné provedení rolet do oken. Vyberte si ty nejvhodnější barvy, které se budou ladit s vaším interiérem. Sháníte rolety do střešních oken, tak právě střešní roleta SunStop by mohla být tou pravou.

Výhody rolet SunStop pro střešní okna

  • zabrání přehřátí interiéru – zadrží až 90% tepelného slunečního záření,
  • propouští vhodné množství denního světla,
  • umožňují příjemný a přirozený výhled ven,
  • chrání rámy oken před UV zářením,
  • ochranná vrstva zaručuje 100% odolnost v náročných venkovních podmínkách,
  • barevné provedení rolet do oken vás jistě potěší.

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Invalid Input
Neplatný Vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.