potiskVertikální žaluzie s potiskem netradičně a elegantně doplní váš interiér a stále si ponechají svou nezastupitelnou funkci. Vertikální žaluzie s potiskem nejen oživí váš domov ale také vám mohou poskytnout plochu využitelnou pro reklamní účely. Vhodně doplní interiéry recepcí, vstupních hal, kanceláří, jednacích místností a výloh firem. Grafické zpracování potisku je možno udělat také z vašich fotografií. V tomto případě je nutno obrázek dodat ve velmi vysokém rozlišení. Samozřejmostí také je zpracování log pro firemní prezentaci. Žaluzie s potiskem  uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, který klade důraz na image, styl a design svého domova či firemních prostor.

Výhody vertikálních žaluzií s potiskem 

  • žaluzie s potiskem mají originální a neopakovatelný vzhled
  • žaluzie s potiskem lze vyrobit i z vlastních fotografií. 
  • žaluzie s potiskem nabízejí efektivní řešení zastínění kanceláří, přednáškových místností i náročných bytů. 
  • žaluzie s potiskem můžete také využít pro velmi efektivní reklamu ve výlohách a oknech kanceláří. 
  • žaluzie s potiskem vám zajistí ochranu před sluncem a nežádoucím světlem.
  • žaluzie s potiskem mají dlouhou životnost (pokud se však rozhodnete pro jiné, dají se staré lamely snadno vyměnit za nové    s jiným potiskem).

 

1 2 3
Vertikální žaluzie s potiskem za cenu
2 200 Kč / m2
 
cena včetně zaměření, dopravy, montáže a DPH
U ostatní stínící techniky Vám cenu rádi sdělíme po uvedení konkrétního požadavku. Pro velké množství variant produktů a škále použitých materiálů nelze uvádět tabulkové ceníky.

ON-LINE POPTÁVKA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu.