Úvodní stránka » Žaluzie ISG

Žaluzie ISG

Stínící technika a žaluzie za velmi atraktivní ceny. Prodej a montáž žaluzií v Praze a okolí, od zaměření po realizaci - Interier Servis Group.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte váši kancelář i domov. Velkou předností vertikální žaluzie je minimální údržba, která je zajištěna antistatickou úpravou. Materiály lamel se rovněž vyznačují barevnou a materiálovou stálostí. Další předností vertikální žaluzie je snadné zastínění velkých ploch. Montáž vertikální žaluzie je velmi snadná, přičemž instalace vede k oživení celého interiéru.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář 

 

 

1.6.2012 |Článků: 6

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie ISOLINE

 jsou technologicky velmi vyspělé a také díky svému modernímu vzhledu jsou v současné době nejprodávanějšími horizontálními žaluziemi na trhu. Jsou naprosto ideální pro montáž do plastových oken, hliníkových nebo dřevěných eurooken.

 

Žaluzie Isoline do plastových, hliníkových a dřevěných eurooken

Pro své precizní technické a designové řešení a pestré barevné paletě užitých hliníkových lamel s možností kompletního barevného sladění, dochází k optimalizaci s interiérem na velmi vysoké estetické úrovni. Ovládání horizontálních žaluzií je sladěno s celkovým designem. U žaluzií Isoline je použito sdružené řetízkové ovládání.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář 

Vlastnosti horizontálních žaluzií

  • moderní design
  • spolehlivost
  • lamely v šířce 25mm,16mm
  • široká paleta barev
  • 58 odstínů včetně 6 dekorů dřeva
  • zastínění šikmin
  • celostínící provedení minimalizuje prostup světla a zajišťuje lepší soukromí
  • snadnou montáž
  • žaluzie do plastových oken
  • žaluzie vhodné do dřevěných a hliníkových eurooken

1.6.2012 |Článků: 4

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plechy.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář 

30.5.2012 |Článků: 5

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplňek bytů, kanceláří a společenských místností.

Dřevěné žaluzie možňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru dotvářejí a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínící techniky. Jsou záležitostí nadstandartní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář  

1.6.2012 |Článků: 3

plisé žaluzie

Papírové žaluzie

Čištění žaluzií

Ceník žaluzií

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy