Úvodní stránka » Žaluzie ISG » Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte váši kancelář i domov. Velkou předností vertikální žaluzie je minimální údržba, která je zajištěna antistatickou úpravou. Materiály lamel se rovněž vyznačují barevnou a materiálovou stálostí. Další předností vertikální žaluzie je snadné zastínění velkých ploch. Montáž vertikální žaluzie je velmi snadná, přičemž instalace vede k oživení celého interiéru.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář 

 

 

Vertikální žaluzie látkové

Látkové vertikální žaluzie Látkové vertikální žaluzie patří mezi nejvíce používané a prodávané vertikální žaluzie. Díky pestré paletě druhů látek si mohou najít uplatnění v každé domácnosti nebo kanceláři. Vertikální žaluzie vkusně obohatí každý interiér a jejich nedílnou výhodou je možnost zastínění nebo rozdělení velkých ploch.

Vertikální žaluzie na lodžie

 Vertikální žaluzie na lodžieVertikální žaluzie jsou ideální pro zastínění lodžií. Jsou velmi vkusným a desénovým doplňkem a zároveň výrazně napomohou snížit teplotu v zaskleném prostoru.

Vertikální žaluzie plastové

Plastové žaluzie - vzorník PVC lamelU obou typů horních profilů je možnost osazení látkovou nebo plastovou lamelou. Proti přilnavosti prachu jsou látkové lamely antistaticky upraveny. Plastové lamely jsou omyvatelné a nepropouští světlo.

Vertikální žaluzie s potiskem

vertikální žaluzie s potiskem Vertikální žaluzie s potiskem netradičně a elegantně doplní váš interiér a stále si ponechají svou nezastupitelnou funkci.

Vertikální žaluzie - montáž

Látkové vertikální žaluzie Látkové vertikální žaluzie patří mezi nejvíce používané a prodávané vertikální žaluzie. Instalace vertikální žaluzie není těžká a při vlastní montáži můžete ušetřit nemalé peníze. Montáž vertikální žaluzie - technický popis.

Vertikální žaluzie ceník

Látkové vertikální žaluzie Vertikální žaluzie ceník bez zaměření, dopravy a montáže.

Vertikální žaluzie ceník včetně zaměření, dopravy a montáže.

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy