Servis a opravy žaluzií

Naše firma zajišťuje pomocí našich profesionálních pracovníků servis a opravy žaluzií a ostatní stínicí techniky. Našim zákazníkům nabízíme veškeré opravy žaluzií isoline a další stínicí techniky Kasko. Také zajišťujeme základní opravy stínící techniky ostatních výrobců.

Záruční a pozáruční servis a opravy

Našim zákazníkům jsme samozřejmě k dispozici po celou záruční dobu - jejich případné reklamace řešíme expresně a v co nejkratším možném termínu. Vzhledem k našemu úzkému spojení s výrobou ve společnosti Kasko, máme k dispozici veškeré náhradní díly a komponenty, které jsou obvykle k opravě či servisu potřeba.

Našim zákazníkům jsme samozřejmě k dispozici i po vypršení doby jejich záruky a nabízíme stejně rychlou pomoc i při řešení těchto případů. Snažíme se výrobky opravit hned na místě. Pokud to není takto možné, navrhneme zákazníkovi jiné řešení - např. odeslání obratem do výroby, popřípadě dodání nového výrobku.

Tuto službu nabízíme i zákazníkům, kteří si žaluzie a ostatní stínící techniku nezakoupili u naší společnosti

Cena
1 hod. servisního tehnika  370 Kč
Doprava po Praze  200 Kč 

Ceník základních náhradních dílů

spojka řetízku 10 Kč 
držák řetízku 20 Kč 
vodící silon  15 Kč/m 
ovládací řetízek   20 Kč/m
boční kryt 20 Kč 

 

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie  

 

 

 

 

 

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

V době od 21.12.2017 do 15.02.2018 bude prodejna uzavřena.  

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy