Úvodní stránka » Výroba nábytku

Výroba nábytku na zakázku - Interier Servis Group - divize B

Naše firma Interier Servis Group sídlící v Praze, se zabývá výrobou nábytku na zakázku. Na zakázku pro vás vyrobíme kuchyně (kuchyňské sestavy), vestavěné skříně, předsíňové stěny, ložnice, skříně, komody a další. Nabízíme komlexní služby od zaměření zakázky a výběru materiálů, přes zpracování 3D návrhů a následné výroby - kompletace a dokončení zakázky.

Zaměření zakázky a výběr materiálů

Toto je první krok při výrobě Vašeho nového nábytku. Náš technik Vás navštíví a probere s Vámi vaší představu o zakázce. Zaměří vše potřebné a ukáže Vám vzorníky materiálů potřebných pro výrobu ( desky, úchytky, dřezy, vypínače atd.)

Nakonec načrtne představu vašeho nábytku kterou pak dál graficky zpracujeme. Čas schůzky samozřejmě podřizujeme Vám. Vše je v této fázi nezávazné a zdarma.

Zpracování zakázky

Vaší představu zpracujeme do 3D podoby a dále s Vámi řešíme další možné nápady a připomínky.

Kompletace a dokončení zakázky

Nakonec k Vám v dohodnutém termínu Váši kuchyň, vestavěnou skříň, ložnici, předsíňovou sestavu atd. dovezeme, smontujeme a u kuchyně zapojíme elektrospotřebiče, světla, odpady a vodu. To vše jak doufáme k Vaší úplné spokojenosti

 

 

 

 

 

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie


 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy