Shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Velmi často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem.

BAREVNÁ KOLEKCE LAMEL NABÍZÍ 10 ODSTÍNŮ. MOŽNOSTI PROVEDENÍ JSOU PLNÉ, PROSKLENÉ DO 2/3 A TAKÉ ATYPICKÉ PROSKLENÍ PODLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA

Vzhledem k nízké hmotnosti jsou lehce ovladatelné a po shrnutí se nevracejí zpět do prostoru. Zákazník si podle svých potřeb a vkusu sám zvolí počet a umístění prosklení, rozměr dveří a také barevnou kombinaci včetně doplňků. V prosklení je nabídka dvou typů: MOLATO hladká výplň v barvě čiré nebo kouřové a NIAGARA kde je výplň s kresbou v barvě čiré nebo kouřové.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář  

Shrnovací dveře

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ KOMPONENTŮ

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ LAMEL - POTISK

 

TYPY PROSKLENÍ

 

Pro bližší informace nebo kalkulaci vyplňte kontaktní formulář.

 

 

 

 

 

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

V době od 21.12.2017 do 15.02.2018 bude prodejna uzavřena.  

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy