Základní nabídka profilů vertikálních žaluzií

Vertikální žaluzie Standard - horní profil

Základní model vertikální žaluzie vychází ze standardního tvaru horního profilu a je určen pro zastínění velkých prosklených ploch, oken nebo pro dělení velkých interiérů. Nabízí všechny typy stahování látek. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou o šířce 89 mm. Montáž na strop se provádí zacvaknutím profilu do ocelového klipu upevněného na strop v případě montáže na zeď se používají konzoly.

horní profil vertikální žaluzie standard

Vertikální žaluzie Lux - horní profil

Designově provedený horní profil vertikální žaluzie nabízí kvalitnější desén umístěné žaluzie. Podobně jako typ Standard je určena k zastínění velkých prosklených ploch, oken nebo předělení velkých místností. Rovněž možnost osazení látkovou lamelou o šíře 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou o šířce 89 mm. Montáž na strop se provádí zacvaknutím profilu do ocelového klipu upevněného do stropu, v případě montáže na zeď se používají konzoly.

horní profil vertikální žaluzie lux

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

V době od 21.12.2017 do 15.02.2018 bude prodejna uzavřena.  

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy