Úvodní stránka » Stínící technika ISG » Předokenní rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety patří k velmi oblíbené externí stínící technice. Má velmi dobré bezpečnostní, izolační a stínící vlastnosti a to díky použití velmi kvalitních materiálů. Jedná se o odolný hliník plněný speciální polyuretanovou pěnou. Mají velkou schopnost omezovat venkovní hluk a stínící vlastnosti patří k nejlepším. Dodávány jsou buď s manuálním ovládáním klikou nebo popruhy nebo elektricky ovládané s kontrolním automatickým systémem včetně dálkového ovladače.

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář  

BAREVNÁ KOLEKCE HLINÍKOVÝCH LAMEL LA37 OBSAHUJE 8 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ A 5 VZORŮ IMITACE DŘEVA. BAREVNÁ KOLEKCE PLASTOVÝCH LAMEL LP37 OBSAHUJE 5 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ

Předokenní rolety

RADIX, RADIX R1, RADIX R2 - předokenní rolety

Předokenní rolety určené pro dodatečnou montáž do ostění. Skládají se z roletového pancíře boxu a vodících lišt. Pancíř předokenní rolety je sestaven z lamel o krycí výšce 37 mm, které mohou být hliníkové vyplněné polyuretanovou pěnou nebo plastové. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech v závislosti na výšce rolety. Standardně se nabízí v barvě bílé a hnědé. Na přání zákazníka je možné jej nalakovat podle vzorníku RAL. Box je dodáván v úkosu 450 typ RADIX, půlkulatý typ RADIX R1 a kulatý RADIX R2. Roletový box je ve stejných barvách jako vodící nohy. Hliníkové vodící nohy se upevňují na rám okna nebo ostění. Standardně jsou dodávána v bílé a hnědé barvě možnost i lakování dle vzorníku RAL nebo polep fólií. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

COVERT předokenní rolety zaomítací

Určené pro montáž do novostaveb při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře boxu a vodících lišt. Hliníkové vodící lišty se upevňují na rám okna nebo ostění. Standardně se předokenní rolety dodávají v barvě bílé a hnědé. Na přání zákazníka je možné předokenní rolety nalakovat podle vzorníku RAL nebo polep fólií. Konstrukce boxu umožňuje otevření revizní klapky i po čelním zaomítnutí boxu. Box je dodáván ve čtyřech velikostech v závislosti na výšce rolety. I tento typ rolet je možno vybavit motorickým ovládáním.

COMBI nadokenní roleta

Určená pro montáž jako součást plastového okna jak u novostaveb tak při rekonstrukcích. Roletový box je sestaven z plastových bloků v bílé nebo hnědé barvě s možností potažení fólií. Box je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve dvou základních velikost v závislosti na výšce rolety. Rovněž tento typ je možno osadit motorickým ovládáním.

LAMELA LA37

HLINÍKOVÝ PROFIL

plněný polyuratanovou pěnou

Vlastnosti:

maximální šířka - 2500 mm

maximální plocha - 5,5m2

váha pancíře - 3kg/m2

LAMELA LP37

PLASTOVÝ PROFIL

Vlastnosti:

maximální šířka - 1800 mm

maximální plocha - 3,9m2

váha pancíře - 3kg/m2

Pro bližší informace nebo kalkulaci vyplňte kontaktní formulář.

 

   zpět hlavní strana, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, žaluzie ceník, venkovní žaluzie, předokenní rolety, textilní rolety, sušáky a držáky, sušáky na prádlo, okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků. papírové žaluzie  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zpět hlavní strana

zpět vertikální žaluzie

žaluzie ceník 

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy