Úvodní stránka » Žaluzie ISG » Vertikální žaluzie » Vertikální žaluzie plastové

Vertikální žaluzie plastové

Plastové vertikální  žaluzie jsou pro své unikátní vlastnosti vhodné pro zdravotnická zařízení a všude tam, kde je nutno dbát na zvýšenou hygienu. Tyto vertikální žaluzie jsou velmi snadno omyvatelné a oproti látkovým žaluziím nevstřebávají prach a ani jiné škodlivé látky. Plastové vertikální žaluzie jsou také vhodné do prostor s vysokou vlhkostí jako jsou například bazény atd. Plastové vertikální žaluzie stoprocentně zamezují průchodu světla.

vertikální žaluzie - plastové lamelyvertikální žaluzie - plastová lamela 89mm - vzorník

vertikální žaluzie - plastové lamely

U obou typů horních profilů je možnost osazení látkovou nebo plastovou lamelou. Proti přilnavosti prachu jsou látkové lamely antistaticky upraveny. Plastové lamely jsou omyvatelné a nepropouští světlo.

 

 

zpět hlavní strana, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, žaluzie ceník, venkovní žaluzie, předokenní rolety, textilní rolety, sušáky a držáky, sušáky na prádlo, okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků. papírové žaluzie

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

V době od 21.12.2017 do 15.02.2018 bude prodejna uzavřena.  

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy