Okenní držáky satelitů

Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!

Okenní držáky satelitů 

Vzhledově elegantní a hlavně pevně kotvící systém na uchycení satelitu,zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku na okenním rámu. Posuvné rameno umožňuje umístění satelitu v pravé nebo levé části okna, otočná nosná trubka pak umožňuje montáž před anebo pod oknem. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Okenní držáky univerzální 

Univerzální předokenní držáky jsou určeny k upevnění wi-fi antén, teploměrů, venkovních čidel meteorologických stanic, ptačích budek, košíků na potraviny aj. Tento výrobek, efektní vzhledem a hlavně výborně fungujícím systémem uchycení různých prvků vyžadujících umístění v předokenním prostoru, zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku za oknem. Systém upevnění umožňuje umístění předmětu v pravé nebo v levé části okna. Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 

  zpět hlavní strana, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, žaluzie ceník, venkovní žaluzie, předokenní rolety, textilní rolety, sušáky a držáky, sušáky na prádlo, okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků. papírové žaluzie

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy