Úvodní stránka » Montáž nábytku

Montáž, demontáž a rozestavění nábytku

Znáte to, koupíte krásnou stěnu a domů vám přivezou hromadu prkýnek...

Montáž, demontáž a rozestavění nábytku

Naše firma zajišťuje montáže nábytku a vyřizování reklamací pro DBK Spectrum nábytek stanice metra Budějovická. Naše služby ale nabízíme všem zájemcům. Službu montáž, demontáž nábytku je možné použít jak pro montáž nového nábytku, tak i pro již použitý nábytek.

Každý náš pracovník je vybaven veškerým potřebným nářadím a dokáže si poradit jak s jedinečnými italskými výrobky tak i klasickým nábytkem od IKEA. Při zakoupení nového nábytku často vzniká potřeba jeho montáže či demontáže. Právě tyto služby nabízíme.

Montáž kuchyňské linky

Pokud jste si tedy objednali nový nesmontovaný nábytek a hledáte spolehlivou firmu na montáž nábytku, obraťte se na nás.

Volejte 603 715 285

Montáž nábytku do kanceláří

Dále provádíme montáž nábytku do kanceláří, vestavěných skříní, montáž kuchyní, montáž a instalaci osvětlení, připevnění obrazů, zrcadel a jiných předmětů na zeď.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie  

 

 


 

V případě potřeby Vám Váš nábytek přivezeme

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

 Navštivte nás
 na adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

 

Vzorkovna od 31.7.2017 přesunuta na novou adresu Jeřábkova 12 Praha 4 Háje. Na nové adrese bude vzorkovna otevřena po rekonstrukci od 1.10.2017.

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy