Úvodní stránka » Žaluzie ISG » Horizontální žaluzie » Horizontální žaluzie Isoline

Horizontální žaluzie Isoline

 Horizontální žaluzie ISOLINE

 jsou díky své vyspělé technologii a velmi modernímu designu nejžádanějšími horizontálními žaluziemi na našem trhu. Jsou navrženy tak, aby jejich montáž byla velmi šetrná k tělu oken. Vlastní uchycení se provádí převážně do lišt. Plastové krytky převodovek umožňují možnost upravovat polohu až o 0,5cm. Tím je zajištěna snadná a rychlá montáž. Jejich použití je vhodné pro takřka všechny druhy plastových, hliníkových tak i dřevěných eurooken. Pro své velmi kvalitní desénové a technické provedení a široké paletě barev lamel s možností kompletního barevného sladění je možné tyto žaluzie optimálně a vkusně skloubit s Vaším interiérem na vysoké estetické úrovni. Ovládání horizontálních žaluzií je velmi kvalitně vyřešeno pomocí sdruženého řetízkového ovládání. Jsou vhodné jako žaluzie do plastových oken, hliníkových oken a dřevěných eurooken. Cenová dostupnost, vysoká kvalita a snadná montáž. Díky všem těmto parametrům je žaluzie Isoline jedničkou na našem trhu.

  • žaluzie do plastových oken
  • žaluzie vhodné do dřevěných a hliníkových eurooken

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář.

Vzorníky

 

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie  

 

 

 

 

 

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

Navštivte nás 
 na nové adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

Od 10.12.2018 do 7.1.2019 bude omezen provoz vzorkové prodejny.                        OTEVŘENO PO TEL. DOMLUVĚ. Připravujeme nové www stránky.             


Otevírací doba:

Po 10:00 - 14:00

Út  10:00 - 14:00

St  10:00 - 14:00

Čt  11:00 - 18:00

Pá  Po tel. domluvě


Objednávky a zaměření

na telefonu 603 71 52 85.


Ceníky zde uvedené,

jsou pouze orientační.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy