Úvodní stránka » Žaluzie ISG » Horizontální žaluzie » Horizontální žaluzie Isoline Loco

Horizontální žaluzie Isoline Loco

Horizontální žaluzie Isoline Loco

 Jedná se o další produkt řady žaluzií Isoline která je rovněž určená pro všechny klasické typy plastových oken. Žaluzie Isoline Loco je osazena krycí kovovou lištou LOCO, která díky svému modernímu provedení dotváří celkový vzhled moderního bydlení. Tato lišta je ukončena plastovými krytkami stejné barvy. Technické a desénové provedení této  žaluzie je zárukou velmi kvalitního a vyhledávaného modelu řady Isoline. Její předností je cenová dostupnost a velmi atraktivní design. Jsou vhodné jako žaluzie do plastových oken, hliníkových oken a dřevěných eurooken.

  • žaluzie do plastových oken
  • žaluzie vhodné do dřevěných a hliníkových eurooken

Pro bližší informace nebo kalkulaci volejte 603 715 285 nebo vyplňte kontaktní formulář.

Vzorníky

 

 

zpět hlavní strana,vertikální žaluzie,horizontální žaluzie,žaluzie ceník,venkovní žaluzie,předokenní rolety,textilní rolety,sušáky a držáky,sušáky na prádlo,okenní držáky truhlíků, ceník sušáků a truhlíků.papírové žaluzie  

 

 

603 715 285 

  

kalkulace

 

Zaměření, konzultace a kalkulace u Vás doma zcela nezávazně a zdarma. Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni nezaplatíte ani korunu. Mám zájem.

 

 Navštivte nás
 na adrese:
 Jeřábkova 12
 Praha 4 - Háje
 

 

Vzorkovna od 31.7.2017 přesunuta na novou adresu Jeřábkova 12 Praha 4 Háje. Na nové adrese bude vzorkovna otevřena po rekonstrukci od 1.10.2017.

Objednávky a zaměření na telefonu 603 71 52 85.

 

 www.interierservisgroup.cz

 interierservisgroup@seznam.cz

tel.: 603 715 285 

   

TOPlist 

 

PDF katalogy